IMS (سیستم مدیریت یکپارچه IMS شامل ISO 9001,14001,18001)

گواهینامه IMS

همین حالا می توانید نسبت به درخواست گواهینامه بین المللی IMS اقدام کنید.

مزایای دریافت گواهینامه IMS

  • اثبات کیفیت در تولیدات و خدمات شرکت ها
  • جهانی شدن و ایجاد مزیت رقابتی در بازار رقابتی
  • دریافت گواهینامه بین المللی معتبر با کد رجیستر
  • ایجاد احساس اطمینان خاطر در مشتریان
  • تولیدات و خدمات بیشتر به دلیل تقویت برند
  • بهره وری و ایجاد یک سیستم مدیریت کارا

کشورهای صادر کننده گواهینامه

آشنایی با استاندارد بین المللی IMS

سیستم مدیریت یکپارچه IMS چیست ؟

سیستم مدیریت یکپارچه IMS شامل سه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 ، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001 و سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001 می باشد.سیستم مدیریت یکپارچه یعنی اینکه چند سیستم مدیریت در یک سازمان را کنارهم بگذاریم و با هم کنترل و مدیریت کنیم.

اجزا سیستم مدیریت یکپارچه IMS

در سیستم مدیریت یکپارچه IMS استاندارد ایزو ۹۰۰۱ پذیرش یک دیدگاه فرایندی رادرهنگام ایجاد، بکارگیری و بهبود اثربخشی نظام مدیریت کیفیت به منظور افزایش رضایت مشتری از طریق برآورده کردن خواسته های مشتری ترغیب می نماید. در استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ استاندارد مدیریت زیست محیطی به این منظور تهیه شده اند که عناصر یک نظام مدیریت، محیطی کارا را برای سازمان فراهم نمایند تا بتوانند با سایر الزمات مدیریت، یکپارچه شوند و سازمان ها را در دستیابی به اهداف زیست محیطی و اقتصادی یاری نمایند و در استاندارد OHSAS 18001 ایجاد نظام مدیریت ایمنی وبهداشت حرفه ای به منظور حذف یا به حداقل رساندن ریسک های ایمنی و بهداشت حرفه ای برای کارکنان و سایر طرف های ذینفع که ممکن است در معرض این ریسک ها قرار گیرند.

تفاوت گواهینامه IMS با گواهینامه HSE

گواهینامه های IMS و HSE هر دو از نوع گواهینامه های ترکیبی هستند به این معنی که سیستم مدیریت یکپارچه IMS شامل سه استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ، ایزو ۱۴۰۰۱ و OHSAS 18001 بوده و استاندارد HSE-MS شامل ۲ گواهینامه ی ایزو ۱۴۰۰۱ و OHSAS 18001 می باشد.تفاوت HSE و IMS در دریافت گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ می باشد.

به عبارت دیگر شرکت هایی که گواهینامه سیستم یکپارچه IMS را دریافت می کنند، ذاتا الزامات HSE را نیز پوشش داده اند، لذا برای سازمان ها و شرکت هایی که مایل به دریافت گواهینامه های مدیریتی هستند بهترین انتخاب هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ کاراریی سیستم مدیریت یکپارچه IMS می باشد.

ورژن استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه IMS

آخرین ورژن ارائه شده برای سری استاندارد های مجموعه IMS به صورت ISO 9001:2015 ، ISO 14001:2015 و OHSAS 18001:2007 بوده که ایزوسیستم آماده مشاوره و صدور گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۳۳۹۱۲۱-۰۲۳ و ۳۳۳۳۹۱۲۰-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!