رتبه اول شرکت های مشاور مدیریت و واحد برتر فنی مهندسی در سطح کشور سال ۹۹

بر اساس شاخص های ارزیابی و پس از بررسی توسط کارشناسان وزارت صمت ، واحد فنی و مهندسی شرکت خانه دانشیار مدیران نوین (ایزوسیستم) به عنوان واحد نمونه در سطح کشور برای سال ۱۳۹۹ شناخته شد و از سوی معاونت وزیر وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد تقدیر قرار گرفت .
این دومین بار است که مجموعه ایزوسیستم از سوی وزارت صمت، به عنوان واحد برتر فنی مهندسی کل کشور انتخاب گردید است.


پروانه رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت (جهت خدمات مشاور مدیریت و کیفیت)

ایزوسیستم تحت نظارت مرکز دانش بنیان خانه مدیران دارای پروانه رسمی خدمات مشاوره مدیریت و بهبود کیفیت از سازمان صنعت، معدن و تجارت به شماره ۱۲۳/۳۴۰۳۷ می باشد. مشتریان می توانند از طریق سامانه آنلاین وزارت صنعت، معدن و تجارت و یا تماس با مرجع صدور این پروانه از اصالت و اهمیت این پروانه اطلاع یابند. این پروانه پس از بررسی و ممیزی های جامع سازمان صنعت، معدن و تجارت صادر شده و به منزله ی سوابق و تجارب کامل و موثر ایزوسیستم جهت ارائه خدمات مدیریتی به مشتریان خود می باشد.

رتبه اول شرکت های مشاور مدیریت و واحد برتر فنی مهندسی در سطح کشور

مجموعه ایزوسیستم (خانه مدیران) در سال ۹۷ توانست به عنوان بهترین شرکت (رتبه ۱) در زمینه مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب شود. همچنین ایزوسیستم در رقابت با کلیه شرکت های فنی مهندسی سطح کشور در ۲۶ حوزه با توجه به حجم قراردادها و سطح بالای کیفیت خدمات، به عنوان واحد فنی مهندسی برتر در سطح کشور از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب گردید.
بی شک همراهی مشتریان گرانقدر، تیم مشاوره قدرتمند و پرسنل وظیفه شناس ایزوسیستم که احترام به مشتری رکن اول خدمت آنهاست، این موفقیت را رقم زده اند و امید به ارائه خدمات در سطح عالی به تمام بنگاه های اقتصادی در ایران و خارج از ایران، ما را در این مسیر ثابت قدم نگه خواهد داشت.

مجوز رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت (جهت خدمات مشاور مدیریت و کیفیت)

با توجه به تعدد مراکز بدون پروانه مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو و همچنین پیچیدگی های فنی این موضوع، بسیار مهم است که مشتریان توجه داشته باشند که مجری، مجوزهای دولتی لازم را بدین منظور اخذ کرده باشد همچنین صدور گواهینامه های جعلی و با هزینه های خیلی پایین زنگ هشدار دیگری برای مشتریان خواهد بود.

ایزوسیستم با سابقه ی ۱۰ ساله ی خدمات مشاور مدیریت با توجه به سوابق و ممیزی صورت گرفته توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت موفق به دریافت جواز رسمی جهت خدمات مشاور مدیریت از سازمان صنعت، معدن و تجارت گردیده است.


نشان ملی ثبت (رسانه) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

نشان ملی ثبت (رسانه) توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می گردد. این نشان تنها به وب سایت هایی که هویت حقوقی آنان تایید شده باشد و دارای مجوزهای قانونی مرتبط نیز باشند اعطا می گردد.
ایزوسیستم با توجه به مجوزهای قانونی اخذ شده موفق به دریافت این نشان گردیده است و مشتریان می توانند با اطمینان خاطر، از خدمات آنلاین ایزوسیستم بهره برند.

نماد اعتماد الکترونیکی(e-namad) از مرکز توسعه تجارت الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک سازمان صنعت، معدن و تجارت صادر می گردد. این نماد به معنی این است که مشتریان می توانند با اطمینان کامل از خدمات آنلاین ایزوسیستم استفاده نموده و سفارشات و تراکنش های مالی خود را آنلاین انجام دهند. این نشان پس از ممیزی مدارک حقوقی و تایید مجوزهای اجرایی ایزوسیستم صادر شده است.

پروتکل امن SSL از شرکت امنیتی COMODO جهت امنیت در خرید مشتریان ایزوسیستم

گواهینامه SSL برای شرکتها و مشتریان این امکان را فراهم می کند که بتوانند با اطمینان اطلاعات خصوصی شان را مانند شماره کارت اعتباری، به یک وب سایت بطور محرمانه ارسال کنند. در حال حاضر از الزامات سازمان توسعه تجارت الکترونیک ایران جهت دو ستاره کردن نماد اعتماد اخذ پروتکل امن SSL برای وب سایت ها می باشد. اکنون می توانید با امنیت و اطمینان کامل نسبت به ثبت سفارش خود در وب سایت ایزوسیستم اقدام فرمایید.