ایزوسیستم فرم درخواست گواهینامه ایزو، CE ،HSE، حلال و…

فرم درخواست گواهینامه ایزو، CE ،HSE، حلال و…

فرم درخواست گواهینامه ایزو

اخذ ایزو


اطلاعات تماس :  ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ / ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ (۱۰ خط )

واحد منتخب وزارت صنعت، معدن و تجارت و رتبه ۱ خدمات مدیریت کیفیت کل کشور


جهت دریافت گواهینامه ایزو معتبر فرم زیر را تکمیل نمایید: (۳۰% تخفیف)

فرم درخواست صدور گواهینامه ایزو :

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اهمیت دریافت گواهینامه ایزو از مراکز معتبر و دارای مجوز

گواهینامه ایزو معتبر گواهینامه‌ای است که از مراجع صدور تحت اعتبار IAF یا ASCB صادر گردد. قبل از عقد قرارداد جهت دریافت گواهینامه ایزو، حتما نام مرجع صدور را در این دو سایت چک کنید و به هیچ عنوان به ادعای شرکت صادر کننده اکتفا نکنید. گواهینامه ایزو صادره باید حتما در همان وب سایتی که در IAF یا ASCB ذکر شده است رجیستر گردد؛ در غیر اینصورت، گواهینامه جعلی، فیک و فاقد اعتبار می‌باشد. برای ااطلاعات بیشتر در مورد تشخیص اصل یا فیک بودن گواهینامه ایزو می‌توانید مقاله  “گواهینامه ایزو معتبر را چگونه تشخیص دهیم؟ “ را مطالعه کنید.

از کجا ایزو بگیریم؟

مجموعه ایزوسیستم و تیم متشکل با بیش از ۱۵ سال سابقه تخصصی آماده است تا صدور گواهینامه ایزو را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه، به همراه کد رجیستر آنلاین برای شرکت و سازمان شما انجام دهد. در صورت دریافت گواهینامه ایزو از طریق مجموعه ایزوسیستم، ضمن دریافت گواهینامه های معتبر ایزو، هدایایی نظیر تندیس مدیر برتر، سپاسنامه تعالی سازمانی و مدارک ویژه مدیران سازمان به صورت رایگان به شما اهداء خواهد شد.

جهت مشاهده اعتبارات و مجوزهای ایزوسیستم در حوزه صدور ایزو به بخش اعتبارات ایزوسیستم مراجعه کنید. لازم به ذکر است که رضایت نامه مشتریان ایزوسیستم سندی دال بر کیفیت خدمات این مجموعه و توجه حداکثری نسبت به حصول رضایت مشتریان است.

آشنایی با ایزوسیستم

ایزوسیستم در سال ۱۳۹۷ به عنوان بهترین شرکت مشاور مدیریت ایران و واحد برتر فنی مهندسی در کل کشور انتخاب شد. تمام گواهینامه‌های صادره توسط ایزوسیستم از مراجع صدوری صادر می گردند که تحت اعتبار ASCB (سرویس اعتباردهی مراجع صدور گواهینامه -اروپا) یا IAF (فروم جهانی اعتباردهی) هستند.

مراجع صدور متنوع ایزوسیستم که از کشورهای سوئیس، ایران، کانادا، استرالیا، آلمان، انگلیس، ایتالیا و … هستند، به مشتریان ایزوسیستم کمک می‌کند تا با انتخابی هوشمندانه، بهترین مرجع صدور را برای سازمان خود برگزینند.

گواهینامه های ایزو صادره توسط مراجع صدور طرف قرارداد با ایزوسیستم فارغ از اعتبار برگرفته از نهاد بالادستی، دارای کد رجیستر و رهگیری آنلاین بوده و می‌توانید پس از اخذ گواهینامه ایزو به صورت آنلاین استعلام گواهینامه ایزو را بررسی کنید.

تنوع صدور گواهینامه ایزو در ایزوسیستم

شما می توانید از طریق وب‌سایت ایزوسیستم، برای دریافت معروف‌ترین استانداردهای ایزو نظیر گواهینامه ایزو ۹۰۰۱، گواهینامه IMS، گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱، گواهینامه ایزو ۴۵۰۰۱، گواهینامه ایزو ۲۲۰۰۰، گواهینامه HSE، گواهینامه OHSAS 18001، گواهینامه ایزو ۲۱۵۰۰، گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱، گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴،گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۲ و… تا تخصصی‌ترین استانداردهای ایزو  درخواست خود را ثبت کنید.

گواهینامه ایزو معتبر را از ایزوسیستم دریافت کنید!

همان طور که گفتیم در ایزوسیستم صدور ایزو  از مراکز معتبر صدور گواهینامه (CB) تحت اعتبار مراکز اعتباردهی AB معتبر دنیا صورت می‌پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم. یا با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!

telegram

با ما تماس بگیرید...023-33444813 / 023-33444814